моментальный займ на карту без проверок

Z tytanowym ostrzem na izolacjeŚciąganie izolacji z przewodów za pomocą kuchennych noży, nożyczek czy kombinerek może stanowić zagrożenie dla zdrowia lub zakończyć się kontuzją, dodatkowo wymaga sporej siły i czasu. Z pomocą przychodzi nowy nożyk do kabli z ostrzem powlekanym azotkiem tytanu – Jokari No. 28 H Secura oraz automatyczne szczypce – Jokari Super 4 plus – nowości w ofercie Lange Łukaszuk.


Usuwanie płaszczy i izolacji z kabli to czynność wykonywana zarówno przez profesjonalistów z branży elektrycznej, jak i amatorów majsterkowania. Szkopuł tkwi w tym, by w trakcie ściągania osłony z przewodów nie uszkodzić linii elektrycznej. Dla naszego bezpieczeństwa i wygody firma Lange Łukaszuk wprowadza do swojej oferty dwa sprawdzone przez miliony użytkowników na całym świecie produkty – nożyk Jokari No. 28 H Secura oraz automatyczne szczypce Jokari Super 4  plus do ściągania izolacji.

Jokari No. 28 H Secura – chirurgiczna jakość cięcia

Specjaliści z firmy Jokari są pomysłodawcami oraz twórcami pierwowzoru nożyka do zdejmowania płaszcza z kabli – Jokari No. 28 H Secura, który zyskał grono entuzjastów, nie tylko wśród użytkowników, ale także usilnie imitujących ten model producentów. Praktyczny i łatwy w obsłudze nożyk przeznaczony jest do ściągania izolacji z kabli o przekroju okrągłym, wynoszącym od 8 do 28 mm. Powlekane azotkiem tytanu ostrze gwarantuje precyzyjne i szybkie ciecie, przy jednoczesnej redukcji zużycia oraz zwiększeniu żywotności narzędzi od kilku do kilkunastu razy. Azotek tytanu nadaje ostrzu trwałość i odporność na ścieranie oraz korozję. Zastosowanie śruby korygującej umożliwia precyzyjne dopasowanie głębokości cięcia. Dzięki automatycznie obracanemu ostrzu nożyk firmy Jokari nadaje się do cięć zarówno wzdłużnych, jak i okrągłych.

Nożyk Jokari – bezkompromisowa jakość

Jokari No. 28 H Secura z oferty Lange Łukaszuk to małe, ergonomiczne oraz dobrze wyważone narzędzie, które doskonale układa się w dłoni. Obudowa nożyka została wyprodukowana z niezwykle trwałego, poliamidowego tworzywa sztucznego, będącego gwarantem bezawaryjności. Faktura powierzchni posiada natomiast rzeźbę zapobiegającą wyślizgnięciu się narzędzia z ręki. Nasada profilu wyposażona została w bezpoślizgową prowadnicę pałąka przytrzymującego kabel w formie dwukomponentowego przycisku oraz rowki zapewniające pewność chwytu. Dodatkowo nożyk do ściągania izolacji firmy Jokari zawiera schowane w rękojeści zapasowe ostrze, powlekaną azotkiem tytanu wewnętrzną klingę oraz haczykowatą końcówkę. Akcesoria te podnoszą jakość użytkowania sprawiając, że praca z nożykiem Jokari No. 28 H Secura staje się przyjemnością.

Jokari Super 4 plus – automatyka dla każdego

Lange Łukaszuk oferuje również automatyczne szczypce do ściągania izolacji Super 4 plus firmy Jokari. Przyrząd usuwa płaszcze z kabli o przekroju od 0,2 do 6,0 mm2. Obudowa Super 4 plus wykonana jest z udaroodpornego tworzywa poliamidowego, dzięki czemu cała konstrukcja jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Ergonomiczny kształt umożliwia pewny chwyt, a ostrza są wyjątkowo odporne na zużycie. Co więcej, szczypce do ściągania izolacji wyposażone zostały w przecinak, który umożliwia pracę z kablami o przekroju do 2,5 mm2. Dodatkowo Super 4 plus firmy Jokari posiadają praktyczny, a zarazem precyzyjny ogranicznik głębokości umożliwiający ściąganie izolacji na długości dokładnie takiej jaką sobie zaplanowaliśmy. Zakres regulacji głębokości usuwania izolacji to 6 do 15 mm. Szczypce te nie przewodzą ciepła, dlatego można ich z powodzeniem używać nawet w pracach elekrotechnicznych. Super 4 plus, w przeciwieństw do innych urządzeń,  ściągają izolację nawet w trudno dostępnych miejscach. Prostota wykonania połączona z automatyką mechanizmu sprawia, że praca ze szczypcami do ściągania izolacji firmy Jokari staje się niezwykle szybka i łatwa.

Nożyk Jokari No. 28 Secura oraz szczypce Jokari Super 4 plus, dostępne w ofercie Lange Łukaszuk to małe, lekkie oraz poręczne urządzenia znajdujące zastosowanie w branży elektrycznej, informatycznej, telekomunikacyjnej czy mechanice samochodowej. Narzędzia firmy Jokari, dostępne w ofercie Lange Łukaszuk, są na tyle wielofunkcyjne i łatwe w obsłudze, że posłużą zarówno profesjonalistom, jak i amatorom. Produkty firmy Jokari to pewność szybkiego, dokładnego oraz bezpiecznego użytkowania przez długi czas. http://credit-n.ru/calc.html

Artykuł z kategorii: Nowości rynkowe

Komentarzy (0)

Zostaw komentarz