моментальный займ на карту без проверок

Wiertarko Wkrętarki akumulatorowe.front_wkretarka1Bez wątpienia   wiertarko wkrętarka bez przewodowa to bardzo użyteczne narzędzie. Znacząco przyśpiesza pracę które przy użyciu zwykłego wkrętaka zajmowały by nieporównywalnie więcej czasu i energii. Doskonale sprawdza się w charakterze wiertarki dzięki niewielkim rozmiarom zasilaniu z akumulatora jest to bardzo poręczne przy pracach w pomieszczeniach jak i na zewnątrz, można śmiało powiedzieć wielofunkcyjne narzędzie.

Wiertarko wkrętarki akumulatorowe tak samo jak ich przewodowe odpowiedniki dostępne są w wielu rodzajach, oraz produkowane przez różnych producentów. Różnią się ceną i co za tym idzie także jakością. Najtańsze kosztują w okolicach 100 zł ceny profesjonalnych dochodzą do 2000 zł. Jak to zwykle bywa dostajesz to za co płacisz. Mając jednak na uwadze że większości osób nie będzie wykorzystywać wkrętarek do profesjonalnych zastosowań, nie ma potrzeby aby decydować się na zakup narzędzi z najwyższej półki. Z drugiej strony warto jednak wystrzegać się także najtańszych, bo zakup takiej wkrętarki może okazać się po prostu wyrzuceniem pieniędzy w błoto.


Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie wkrętarki

. Na pierwszy rzut oka wszystkie wyglądają podobnie, warto jednak zwrócić uwagę na parametry baterii ponieważ to one mają kluczowy wpływ na to jak długo będziemy mogli na nich pracować, a także co również nie jest bez znaczenia jaki będzie czas ich ponownego ładowania. Najbardziej eksponowana przez producentów moc wrażana w voltach mówi nam o sile wkrętarki na przykład 12V, jednak nie przekłada się to na pojemność akumulatora, czyli czas przez jaki będzie można korzystać z naszego narzędzia. Wartość tą z reguły producenci podają w ampero – godzinach na przykład w tańszych wersjach 1.3AH. Baterie o niskim amperażu nie starczają na zbyt długi okres pracy, w parze z tym idzie długi okres ładowania, jakim charakteryzuje się większość tanich urządzeń dochodząca czasami nawet do 8 godzin. Właśnie dlatego nadają się one tylko do okazjonalnego użytku. Dla porównania wkrętarki profesjonalne często posiadają moc dochodzącą do nawet do 36 Wat i baterie 3AH co pozwala na wykonywanie nimi naprawdę ciężkich prac przez dłuższy okres czasu, a co jeszcze ważniejsze podczas intensywnej pracy do pełnego naładowania nie rzadko potrzebują tylko 15 min.   Inne różnice jakie występują między poszczególnymi modelami to, możliwość płynnej regulacji prędkości obrotów, siły dokręcania, wolnego lub szybkiego biegu, czy funkcja udaru dostępna w mocniejszych egzemplarzach.

Typowe wielofunkcyjne wiertarko wkrętarki, na zdjęciach modele produkowane przez firmy Black & Decker i DeWalt.

wkretarka dwwalt

Przykład profesjonalnego akumulatorowego młota udarowego.

mlot

Lekka wkrętarka firmy Bosch.

bosch http://credit-n.ru/offers-zaim/fastmoney-srochnyi-zaim-na-kartu.html

Artykuł z kategorii: Elektronarzędzia

Komentarzy (0)

Zostaw komentarz