моментальный займ на карту без проверок

Przedłużacze marki AS SchwabeWysokiej jakości materiały oraz prosta konstrukcja przedłużaczy cenionej marki AS Schwabe pozwalają pracować w domu, jak również na budowie, bez względu na rodzaj wykonywanych czynności, a także warunki atmosferyczne. Dodatkowo ergonomiczna rączka oraz prowadnica przewodu ułatwiają pracę z przedłużaczem.


Przy wyborze przedłużacza do pracy w domu lub pracach budowlanych powinniśmy kierować się przede wszystkim rodzajem izolacji przewodu oraz izolacji poszczególnych żył. Modele przedłużaczy AS 820645, AS 820644 oraz AS 820663 marki AS Schwabe posiadają izolację przewodu wykonaną z poliuretanu wytrzymałą na uszkodzenia mechaniczne oraz zmienne temperatury. Dodatkowo poręczny bęben umożliwia używanie przedłużacza wszędzie tam, gdzie potrzebne jest wygodne i bezpieczne korzystanie z energii elektrycznej.

Przedłużacze AS Schwabe – ekstremalnie odporne

Przedłużacze bębnowe marki AS Schwabe są niezastąpione podczas pracy na budowach, w ciężkich warunkach przemysłowych, jak również podczas domowego majsterkowania z dala od źródła prądu. Przedłużacze AS 820645, AS 820644 oraz AS 820663 posiadają bębny wykonane z tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia mechaniczne, a długość przewodów odpowiednio 50, 40 i 30 metrów pozwala pracować z dala od gniazdka elektrycznego. Warto zaznaczyć, że przewody w modelu AS 820645 składają się z trzech żył o przekroju 1,5 mm2, z kolei typ AS 820644 został wyposażony w trzy żyły o przekroju 2,5 mm2 a AS 820663 w pięć żył o przekroju 2,5 mm2, dzięki czemu mogą służyć do zasilania ciężkiego sprzętu budowlanego. Wszystkie trzy modele wyposażono w trzy gniazda z klapkami zabezpieczającymi je przed przypadkowym zawilgoceniem, dzięki czemu klasa szczelności przedłużaczy wynosi aż IP 44. Pozwala to na pracę tych przedłużaczy nawet podczas kropiącego deszczu, bez ryzyka wystąpienia zwarcia. Co więcej model AS 820663 marki AS Schwabe został wyposażony w dwa gniazdka 230 V oraz jedno 380 V/16A, co pozwala podłączyć do niego urządzenie siłowe. Warto również podkreślić, że kable pokryte zostały izolacją wykonaną z poliuretanu. Materiał ten cechuje bardzo wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i duża odporność na niskie temperatury, nawet do – 35 st. C. Trwałość poliuretanu pozwala na stosowanie tego tworzywa na najtrudniejszych budowach, nawet na szlakach komunikacyjnych, po których poruszają się znacznie obciążone samochody ciężarowe dostarczające materiały budowlane. Dodatkowo wszystkie modele przedłużaczy marki AS Schwabe zostały wyposażone w  ergonomiczny uchwyt ułatwiający przenoszenie oraz prowadnicę na kabel, która poprawia komfort pracy.

Decydując się  na zakup przedłużacza przede wszystkim warto kierować się parametrami, które gwarantują odpowiednie działanie i bezpieczeństwo użytkowników. Nowoczesne przedłużacze marki AS Schwabe, dystrybuowane na polski rynek przez firmę Lange Łukaszuk s.j., zapewniają idealne działanie nawet po kilku latach użytkowania. Wszystkie materiały używane do produkcji izolacji przewodów, a także trwała konstrukcja sprawiają, że przedłużacze sygnowane niemiecką marką AS Schwabe bywają nazywane „niezniszczalnymi”

Przedłużacz AS 820645, długość 50 m, cena netto 419,90 zł

Przedłużacz AS 820644, długość 40 m, cena netto 489,00 zł

Przedłużacz AS 820663, długość 30 m, cena netto 599,90 zł

 

Producent: AS-Schwabe www.as-schwabe.com

Dystrybutor: Lange Łukaszuk www.langelukaszuk.pl http://credit-n.ru/ipoteka.html

Artykuł z kategorii: Elektronarzędzia

Komentarzy (0)

Zostaw komentarz