моментальный займ на карту без проверок

Naprawa niewielkiej dziury w ścianie gipsowej.regipsPłyta gipsowa to materiał   niewątpliwie posiadający wile zalet, dzięki którym wykończenie pomieszczeń, stało się o wiele łatwiejsze i szybsze. Jednak ma także wady, do których można zaliczyć to że stosunkowo łatwo ją uszkodzić. Jeśli przydarzy nam się taki nieszczęśliwy wypadek, a uszkodzenie nie będzie miało zbyt wielkiej powierzchni, można powstały ubytek uzupełnić sprytnym sposobem opisanym poniżej.


Zanim rozpoczniesz naprawę upewnij się   czy w miejscu uszkodzenia nie znajdują się przewody elektryczne lub rury, które mógł byś uszkodzić podczas wycinania otworu.

mrega mregb mregc

A – Na początek   określamy powierzchnię uszkodzenia, oraz obszar wymagający naprawy, następnie trzeba go będzie obrysować i wyciąć korzystając na przykład   z wyrzynarki, lub piły ręcznej.

B – Przygotuj sobie kawałek płyty który będzie nieco większy niż wykonany wcześniej otwór, przewierć go na wylot i przewlecz przez otwór żyłkę lub sznurek z przywiązanym gwoździem na jego końcu.

C – Tak przygotowany element pokryj klejem do płyt gipsowych w miejscach gdzie będzie stykał się ze ścianą.

mregd mrege mregf

D – Następnie   przełóż płytę przez otwór w ścianie

E – Za pomocą wcześniej przygotowanej linki umieść płytę we właściwej pozycji równocześnie dociągając łatę do ściany i   przytrzymując tak długo aż wcześniej nałożony klej zwiąże obie powierzchnie.

F – Kiedy wszystko wyschnie odcinamy sznurek, a   załataną dziurę wykańczamy gładzią,   szlifujemy i malujemy.

Sposób ten powinien być stosowany do naprawiania niewielkich otworów, do większych uszkodzeń lepiej nadaje się opisany w Tym artykule.

http://credit-n.ru/offers-zaim/moneza-online-zaym.html

Artykuł z kategorii: Porady - jak naprawić.

Komentarzy (0)

Zostaw komentarz