моментальный займ на карту без проверок

Nadchodzi ratunek dla mężczyzn – Bosch IXOTwoja kobieta dręczy Cię obowiązkami domowymi po całym dniu pracy? Nie wiesz jak jej odmówić, żeby nie wyjść na lenia? Bosch IXO rozwiąże Twoje problemy!


Bez obaw! IXO to nie przystojny pan „złota rączka”! To sprytna i najlepiej sprzedająca się wkrętarka marki Bosch na świecie, która właśnie obchodzi jubileuszową sprzedaż 10 milionów sztuk. A ponieważ kobiety lubią praktyczne rozwiązania w połączeniu z odrobiną luksusu, Bosch z tej okazji wychodzi im na przeciw.

Nie miej skrupułów instruując kobiety, jak używać wkrętarki IXO! Przecież same chciały równouprawnienia i globalnej rewolucji! Poza tym wkrętarka wysadzana kamieniami Swarovskiego to prawie biżuteria!

Designerski wygląd to nie jedyna zaleta wkrętarki IXO Swarovski. To niezwykle innowacyjne urządzenie, które odciąży Cię w irytujących problemach stale pojawiających się w mieszkaniu. Niestraszne już będą urywające się drzwiczki, wystające śrubki czy odkręcające się kółka! IXO podoła wszelkim kreatywnym pracom w domu i w ogrodzie. Poza tym IXO nie jest typowo „męską” zabawką. Idealnie pasuje do kobiecej dłoni, a łatwość obsługi jest dziecinnie prosta! Co więc za tym idzie? Od kiedy kobiety i IXO wejdą w komitywę, Ty będziesz mógł spokojnie oddać się w wolnym czasie swojemu hobby.

Druga limitowana wersja wkrętarki IXO przyda się podczas babskiego wieczoru, gdy zabraknie korkociągu. Tym razem będziesz dumny ze swojej kobiety, która przy pomocy IXO Vino w mgnieniu oka poradzi sobie z zakorkowanym winem! A ponieważ ta luksusowa wkrętarka jest zapakowana w drewniane opakowanie, charakterystyczne dla wysokogatunkowego wina, doskonale sprawdzi się też jako prezent!

Wkrętarkę IXO Swarovski mogą zdobyć tylko zwycięzcy konkursu. Wystarczy kupić dowolne elektronarzędzie Bosch z linii zielonej, odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Dlaczego Ty chciałbyś dostać wkrętarkę IXO Swarovski” i …mieć trochę szczęścia!

Natomiast dla niecierpliwych, którzy lubią mieć wszystko od ręki, wkrętarka IXO Vino czeka w sklepach od października do grudnia. IXO Swarovski będzie do zdobycia wyłącznie w konkursie – czeka 60 wkrętarek.

Zapraszamy na www.konkurs-bosch.pl! http://credit-n.ru/offers-zaim/oneclickmoney-zaim-na-kartu.html

Artykuł z kategorii: Elektronarzędzia

Komentarzy (0)

Zostaw komentarz