моментальный займ на карту без проверок

Mężczyzna dobrze wyposażonyCo powinien posiadać prawdziwy mężczyzna, poza synem, domem i samochodem? Oczywiście zestaw narzędzi, którym usunie każdą usterkę. Przyda się w domowych naprawach, pracach w ogrodzie oraz w garażu. Dzięki niemu, poczuje się potrzebny, wzbudzi podziw partnerki oraz wyżyje swoje frustracje, zapamiętale majsterkując w garażu.

Narzędzia niezbędne dla każdego mężczyzny


Dobry zestaw kompletuj rozważnie, używanie narzędzi ma Ci sprawiać przyjemność. Wypróbuj każde z nich, sprawdź, jak leży w dłoni, czy nie jest za ciężkie oraz czy ma ergonomiczny kształt. Nie chodzi przecież o to, żebyś zmęczył się już po paru minutach. Zwróć też uwagę na ich jakość i oczywiście sprawdź cenę, chyba że masz już w głowie plan, jak przekonać swoją partnerkę do zakupu wybajerzonej wiertarki w cenie pary butów.

Podstawowym narzędziem, które przyda się i w domu, i w garażu, jest młotek. Używanie go nie wymaga instrukcji obsługi ani wielkiej wiedzy, za to odrobinę koordynacji ruchów. Dużym młotkiem trudno będzie Ci operować przy gwoździu grubości szpilki. Dwa kalibry – mały i duży – to podstawa.  Kolejnym niezbędnikiem są kombinerki, najlepiej izolowane, wtedy na pewno nie kopnie Cię prąd, gdy zaciekle będziesz majstrował przy kablach. Masz w planach cięcie, gięcie i wyginanie drutów? Zaopatrz się w komplet szczypczyków i porządne kombinerki. Warto mieć też próbnik, który wskaże, czy gniazdko, bądź kabel są pod napięciem (próbnik z wyższej półki pokaże nawet wartość napięcia). W Twoim domowym zestawie narzędzi niezbędny będzie także klucz francuski oraz zestaw kluczy płasko-oczkowych.

Tradycyjny zestaw śrubokrętów, bądź jeden z wymiennymi końcówkami, to też obowiązek. Lepszym pomysłem jest jednak zakup małej elektrycznej wkrętarki, z akumulatorem litowo-jonowym, który zapewnia długą pracę. Lekki i poręczny model wkrętarki Bosch IXO przyda się w pracach montażowych, które w domu i garażu wykonuje się często. Wbudowana dioda podświetla miejsce pracy, dzięki czemu nie będziesz musiał zawracać innym głowy prośbami o potrzymanie latarki. Każdy zestaw zawiera 10 końcówek wkręcających, w tym dodatkową końcówkę typu IKEA. Wkrętarkę można rozbudować o nasadki: kątową i krawędziową, dzięki którym łatwo będziesz mógł pracować w miejscach trudno dostępnych, oraz wkręcać i wykręcać wkręty tuż przy krawędzi np. mebli.

Chcesz wywiercić dziurę w ścianie? Kup wiertarkę z kompletem wierteł dopasowanych do typu budulca (beton, cegła, drewno itp.). W niezbędniku powinno się znaleźć miejsce dla małej piły, bądź brzeszczotu. Warto też mieć pilnik oraz papier ścierny, którymi wygładzisz miejsca cięcia oraz wyrównasz nierówne brzegi. Jako zaawansowany majsterkowicz nie obejdziesz się bez porządnej szlifierki, którą profesjonalnie wygładzisz przedmiot. Szlifierki mogą być przeznaczone do obróbki powierzchni, otworów, bądź wałków.

Z dodatkowych narzędzi potrzebna jest poziomica. Lepszym pomysłem jest laserowa, która jest wygodniejsza w użyciu od tradycyjnej. Jeśli porywasz się na większe wyzwania – może przydać Ci się imadło, które przytrzyma w wybranej pozycji jakikolwiek przedmiot. Jak każdy prawdziwy mężczyzna, powinieneś być także posiadaczem dobrego scyzoryka oraz noża. Zaopatrz się też w dobry klej szybkoschnący, linijkę oraz… ołówek. O tych drobiazgach często się zapomina, a w momencie, gdy musisz zaznaczyć miejsce wiercenia, czy cięcia, bądź coś szybko skleić – okazują się niezbędne (i nieobecne). Prawdziwy majsterkowicz posiada także zapas gwoździ o różnych rozmiarach, wkrętów oraz śrubek z nakrętkami. Taka rezerwa powstaje często w wyniku kupowania właśnie „na zapas”, przy okazji różnych prac. Tego typu drobiazgi można łatwo pogubić – na gwoździe, jak i cały Twój zestaw narzędzi spraw sobie najlepiej solidną skrzynkę.

Przyjemność z majsterkowania

Wykorzystuj swoje narzędzia podczas domowych napraw, majsterkowania, prac przy samochodzie czy w ogrodzie. Są to takie aktywności, które każdemu mężczyźnie przynoszą zarówno satysfakcję z porządnie wykonanej roboty, jak też chwilę relaksu i odstresowania. Dlatego łap za narzędzia i działaj! http://credit-n.ru/zaymyi-v-ukraine.html

Artykuł z kategorii: Elektronarzędzia

Komentarzy (0)

Zostaw komentarz