моментальный займ на карту без проверок

Jak odetkać zablokowany zlewozmywak lub wannę.przepychacz1Częstym problemem przy codziennej eksploatacji domu są problemy z odpływem wody w zlewozmywakach kuchennych, prysznicach lub wannach. Przyczyną tych problemów są zatykające się rury odpływowe. Wraz z upływem czasu zaczynają zalegać w nich różne organiczne odpadki lub włosy. Istnieje kilka sposobów aby uporać się z tym częstym problemem.gdy zator nie jest zbyt poważny można spróbować użyć specjalnie do tego przeznaczonych detergentów typu „Kret” ważne jest aby postępować zgodnie z instrukcjami podanymi na opakowaniu, i pozostawić ją na odpowiedni okres czasu aby substancja udrożniła odpływ zlewozmywaka lub wanny. Nie trzeba chyba przypominać jak ważne jest zachowanie szczególnej ostrożności   ponieważ są to środki wyjątkowo żrące niebezpieczne dla zdrowia.

kret1

prosty w budowie lecz bardzo skuteczny jeśli jest właściwie używany przepychacz gumowy. Najpierw należ nasmarować okolice wlewu jakąś tłustą substancją np. wazeliną, umieścić przepychacz na odpływie, docisnąć, i napuścić wody do zlewozmywaka tak aby zakryła gumową nasadę, następnie uszczelnić otwór zabezpieczający przed przelaniem wody w zlewie jeśli jest w niego wyposażony pompować kilkakrotnie przepychaczem wytwarzając ciśnienie które powinno przepchnąć zator.

przepychacz3

można zastosować nieco bardziej złożony i wydajny przepychacz, działający na zasadzie pompy. Przy jego pomocy   wtłaczamy w otwór zlewu wodę pod ciśnieniem która powinna ruszyć zalegające zanieczyszczenia.

przepychacz-cisnieniowy

jeśli zawiodą metody ciśnieniowe jest jeszcze   mechaniczna. Do tego celu przeznaczone są specjalne elastyczne spirale, wykonane ze   zwiniętego na kształt sprężyny drutu. W razie zapotrzebowania dostępne w   różnych średnicach i długościach.

spirala

jeśli te sposoby zawiodą pozostaje sprawdzenie kolanka pod zlewem które jest skonstruowane po to aby zbierać ewentualne zanieczyszczenia, przed zdemontowaniem odpływu pamiętaj aby umieścić pod nim jakieś naczynie ponieważ będzie się z niego wydostawać woda. Po oczyszczeniu kolanka mamy także dostęp do dalszej części kanalizacji którą w razie potrzeby możemy również próbować przepchnąć opisaną wcześniej spiralą.

kolanko http://credit-n.ru/offers-zaim/moneza-online-zaym.html

Artykuł z kategorii: Porady - jak naprawić.

Komentarzy (0)

Zostaw komentarz