моментальный займ на карту без проверок

Zacięcie do cięcia – gilotyna do cięcia paneli laminowanych LC300Laminowane panele podłogowe cieszą się w naszym kraju bardzo dużą popularnością. Nowoczesne systemy łączenia paneli oraz brak konieczności pracochłonnego klejenia sprawiają, że wielu z nas decyduje się zamontować je samodzielnie, bez pomocy fachowców. Gilotyna do cięcia paneli laminowanych LC300 marki Wolfcraft z oferty Lange Łukaszuk s.j. ułatwi nam to zadanie – dzięki niej sprawnie i precyzyjnie dotniemy każdą deskę.


Precyzja pod każdym kątem

Gilotyna LC300 marki Wolfcraft, nowość w  ofercie Lange Łukaszuk s.j. przeznaczona jest do szybkiego, bezpyłowego cięcia paneli laminowanych bez konieczności użycia dodatkowych urządzeń czy maszyn. Umożliwia ona cięcie prawie wszystkich rodzajów paneli laminowanych, w tym również tych z izolacją akustyczną, o maksymalnej grubości 11 milimetrów i szerokości nawet do 330 mm. Co więcej, gilotyna LC300 marki Wolfcraft jest niezwykle dokładna i funkcjonalna – pozwala wykonywać precyzyjne cięcie pod kątem 90 stopni, a także docinać panele pod dowolnym kątem w zakresie 0-180 stopni. Dzięki temu możemy perfekcyjnie przyciąć i dopasować deski nawet wówczas, gdy ściany i podłoga w naszym domu nie są idealnie równe. Warto zaznaczyć, że ząbkowane ostrze dostępnej w ofercie firmy Lange Łukaszuk s.j gilotyny pozwala uzyskać gładkie krawędzie materiału po przycięciu, bez jakichkolwiek drzazg czy nierówności.

Gilotyna Wolfcraft dla wygody…

Gilotyna do cięcia paneli laminowanych LC300 marki Wolfcraft, dostępna w ofercie firmy Lange Łukaszuk s.j., stworzona została nie tylko z myślą o funkcjonalności, ale i komforcie użytkowników. Świadczy o tym fakt, iż wyposażona jest ona w antypoślizgowe stopki, które redukują do minimum ryzyko przesuwania się narzędzia podczas pracy, a także posiada specjalną podpórkę ułatwiającą cięcie paneli. Co istotne, w przeciwieństwie do tradycyjnej piły, urządzenie nie powoduje powstawania uciążliwego pyłu oraz  – z uwagi na brak potrzeby zasilania elektrycznego – jest bardzo cicha. Dodatkowo gilotyna do cięcia paneli laminowanych dostępna w ofercie firmy Lange Łukaszuk charakteryzuje się niewielkim rozmiarem, dzięki czemu jej transport i przechowywanie nie jest uciążliwe. Nie jest ona również ciężka, zatem nawet kobieta nie będzie miała problemu z jej przenoszeniem.

Zestaw do zadań specjalnych

Dostępna w ofercie firmy Lange Łukaszuk s.j., gilotyna LC300 wchodzi w skład profesjonalnego systemu do montażu paneli podłogowych marki Wolfcraft. Znaleźć w nim można wszystkie narzędzia, które potrzebne są podczas układania podłogi – dobijak drewniany, dociągacz ułatwiający równe układanie desek, kątownik z podzielnikiem kąta oraz kątownik uniwersalny z prowadnicą boczną, klocki dystansowe, szablon 125 mm do odwzorowywania kształtów i przenoszenia ich na obrabiany materiał, a także przymiar do wyznaczania linii cięcia dla ostatniego panelu przy ścianie. System ten sprawi, że montaż paneli laminowanych będzie jeszcze łatwiejszy i przyjemniejszy, a podłoga prezentować się będzie perfekcyjnie.

Eleganckie, wysokiej jakości panele podłogowe powinny przetrwać długie lata. Żeby jednak tak się stało, muszą być one zamontowane w sposób profesjonalny i zachowaniem szczególnej staranności. Teraz, dzięki dostępnej w ofercie Lange Łukaszuk s.j. gilotynie do cięcia paneli laminowanych marki Wolfcraft, każdy  – zarówno fachowiec, jak i domowy majsterkowicz – poradzi sobie z tym zadaniem perfekcyjnie. http://credit-n.ru/informacija.html

Artykuł z kategorii: Narzędzia

Komentarzy (0)

Zostaw komentarz