моментальный займ на карту без проверок

Wkrętak – podstawowe narzędzie w warsztacieErgonomiczne, praktyczne, trwałe – takie powinny być wkrętaki. O ich popularności decyduje głównie użyteczność. Wkrętek z grzechotką K 1832 marki Kamasa Tools, dzięki funkcjonalnej konstrukcji, ułatwia pracę przy różnego rodzaju naprawach czy remontach.


Rękojeść wkrętaka K 1832 ma ergonomiczny kształt. Gwarantuje to pewny chwyt, co minimalizuje ryzyko wyślizgnięcia się narzędzia z dłoni operatora. Większa średnica uchwytu pozwala na uzyskanie dodatkowej siły obrotu, natomiast mniejsza stwarza możliwość szybszego dokręcania oraz luzowania śrub. Rękojeść można dodatkowo złożyć w celu zwiększenia siły obrotu. Takie rozwiązanie umożliwia także dotarcie do trudno dostępnych miejsc. W uchwycie znajduje się specjalny magazynek, który zawiera 6 różnych końcówek: PH1, PH2, T20, T25, płaska 5 i 7 mm. Użycie końcówek jest bardzo proste – wystarczy umieścić je w magnetycznym uchwycie, umożliwiającym ich szybką wymianę. Na komfort użytkowania wkrętaka marki Kamasa Tools wpływa wytrzymały, 72-zębowy mechanizm grzechotki wyposażony dodatkowo w funkcję blokady. Pozwala na znaczny skok gwintu przy niewielkim, pięciostopniowym obrocie.

Ogromna siła wytwarzana w trakcie używania wkrętaka wymaga użycia wysokiej klasy materiałów w procesie produkcji narzędzia. Wkrętak K 1832 wykonano z twardej stali, zgodnie z normami ISO 2380-, 89-05-01. Miejsce połączenia grotu z rękojeścią, w którym najczęściej dochodzi do awarii narzędzi, zostało odpowiednio zabezpieczone. Grot jest głęboko zatopiony w uchwycie, co minimalizuje ryzyko wyłamania się. Ostrze wkrętaka posiada dodatkowo jasne, chromowane wykończenie z radełkowaną powierzchnią.

Wkrętak K 1832 został stworzony są z myślą o skutecznej i komfortowej pracy. Łączy w sobie najnowsze rozwiązania technologiczne z funkcjonalnością, dzięki której ma szerokie spektrum zastosowań. Wytwarzany zgodnie z międzynarodowymi normami i przy zapewnieniu ścisłej kontroli jakości, posiada dożywotnią gwarancję na czas nieokreślony, jako uzupełnienie obowiązującego prawa do reklamacji.

http://credit-n.ru/offers-zaim/platiza-mgnovenniy-zaim-online.html

Artykuł z kategorii: Narzędzia

Komentarzy... (1)

Zostaw komentarz |

  1. ArkadiuszM pisze:

    No te podstawowe narzędzia na szczęście posiadam w swoim warsztacie, nawet więcej, bo mam wieloczynnościówkę od hammera, która mi ułatwia wiele prac związanych z obróbką drewna.

Zostaw komentarz