моментальный займ на карту без проверок

Reflektor diodowy z czujnikiem ruchu XLed HomeNiskie zużycie energii elektrycznej, długa żywotność czy niewielka emisja ciepła to tylko niektóre zalety innowacyjnego reflektora diodowego XLed Home 1 marki Steinel, który łączy w sobie walory ekonomiczne, ekologiczne oraz design. Z kolei dzięki wyłącznemu dystrybutorowi produktów marki Steinel na Polskę, firmie Lange Łukaszuk s.j., zaawansowany technologicznie reflektor Steinel jest już dostępny dla wszystkich użytkowników poszukujących najnowszych rozwiązań w dziedzinie oświetlenia.


XLed Home 1 marki Steinel – numer 1 wśród reflektorów

Reflektor diodowy XLed Home 1 marki Steinel został wyposażony w 170 LEDowych diod. Dzięki temu doskonale oświetli on wejście do domu, podjazd przed garażem czy taras. Warto podkreślić, że reflektor ten zużywa jedynie 15 W energii, a dzięki zastosowaniu innowacyjnego układu sterującego jest on również bardziej wydajny. Nowoczesne podzespoły posiadają jeszcze jedną, bardzo ważna zaletę – praktycznie nieograniczoną żywotność. Duża wydajność reflektorów marki Steinel wspierana jest przez system ATC – Active – Thermo – Control, który zabezpiecza diody LED przed przegrzaniem i aktywnie kontroluje temperaturę urządzenia. Z kolei obudowa reflektora z radiatorem wykonanym z aluminium pozwala bardzo szybko odprowadzać ciepło wytworzone podczas użytkowania diod. Oznacza to, że reflektor Steinel XLed Home 1 emituje niewiele ciepła, dzięki czemu może być montowany również pod zadaszeniami. Czujnik ruchu zastosowany w tym reflektorze swoim zasięgiem obejmuje miejsca oddalone aż o 14 m, dzięki czemu nadzorowany  obszar sięga nawet do 239 m kwadratowych. Dodatkowo ruchomy panel świetlny, którego zakres obracania wynosi odpowiednio 180 st. poziomo i 120 st. pionowo, pozwala indywidualnie dostosować kąt padania światła na oświetlaną powierzchnię. Firma Steinel przygotowała reflektor XLed Home 1 w dwóch wersjach kolorystycznych, białej i srebrnej, czyniąc go nie tylko kwintesencją funkcjonalności, ale także estetycznym urządzeniem przydatnym w każdym domu.

Inteligentny czujnik ruchu

Technologia czujników na podczerwień firmy Steinel pozwala na inteligentne wykorzystanie światła tylko wtedy, gdy jest ono potrzebne. Zastosowany w reflektorze XLed Home 1 zmierzchowy czujnik ruchu włącza się tuż po zmierzchu, wyłącza o świcie lub zapala reflektor wtedy, gdy wyczuje ruch. Warto dodać, że został on wyposażony w zabezpieczenie przed podpełzaniem. Co więcej, ruchoma głowica czujnika pozwala obracać go o 90 st. w pionie oraz o 180 st. w poziomie. Dodatkowo czujnik marki Steinel posiada tzw. nadzorowanie strefy położonej wzdłuż ściany budynku, co powoduje, że reflektor XLed Home 1 można stosować do oświetlania elewacji budynku. Czujnik ruchu zastosowany w reflektorze XLed Home 1 marki Steinel posiada możliwość ręcznego sterowania funkcjami, co pozwala na tryb pracy ciągłej, dzięki czemu reflektor będzie się automatycznie włączał po zapadnięciu zmroku i wyłączał po nadejściu świtu lub tryb czuwania, gdzie reflektor będzie oświetlał dany obszar od ostatniego wykrycia ruchu od 8 s do 35 minut. Warto podkreślić, że połączenia techniki diod świecących LED i sterowania czujnikowego marki Steinel pozwala na oszczędność do 90% w porównaniu do tradycyjnych źródeł światła.

Dwuczęściowy reflektor XLed Home 1 marki Steinel należy do najnowszej generacji źródeł światła. Prosta konstrukcja, technologiczne zaawansowanie oraz wyjątkowe właściwości diody LED sprawiają, że jest to oświetlenie dostosowane  do różnych zastosowań. Z kolei niebywałą trwałość i solidność wykonania gwarantuje stopień ochrony – IP 44 a prawidłowość działania reflektora XLed Home 1  oraz bezpieczeństwo użytkownika potwierdza 5 – letnia gwarancja udzielana przez firmę Steinel.  Reflektor diodowy XLed Home 1 będąc kwintesencją  energooszczędności i praktyczności, wyznacza nowe standardy w dziedzinie oświetlenia LED-owego.

Reflektor diodowy z czujnikiem ruchu XLed Home 1 marki Steinel, cena netto – 447, 88 zł

Producent: STEINEL

Dystrybutor: Lange Łukaszuk sp. j.

www.langelukaszuk.pl

 

 

Dane techniczne reflektora XLed Home 1 marki Steinel

Wymiary (wys. X szer. X gł.) 210 x 175 x 180 mm
Moc 170 diod LED, ok. 14,8 WŻywotność diod LED: do 50 000 godz.
Barwa światła 6700 kelwinów
Zasilanie sieciowe 230 – 240 V, 50 Hz
Zakres obracania reflektora 180° poziomo, 120° pionowo
Kąt wykrywania 140° z zabezpieczeniem przed podpełzaniem
Zakres obracania czujnika 180° poziomo, 90° pionowo
Zasięg wykrywania czujnika max 14 m (ze stabilizacją temperaturową)
Ustawienia  progu czułości zmierzchowej 2 – 2000 luksów
Ustawienie czasu 8 s – 35 min
Stopień ochrony IP 44
Klasa ochronności I

http://credit-n.ru/offers-zaim/srochnodengi-online-zaymi.html

Artykuł z kategorii: Nowości rynkowe

Komentarzy (0)

Zostaw komentarz