моментальный займ на карту без проверок

Nowa seria odkurzaczy IS – Compact StarmixBezpyłowa praca podczas korzystania z wiertarek, szlifierek czy pił jest marzeniem każdego, kto choć raz przebywał w pomieszczeniach zanieczyszczonych odpadami przemysłowymi. Te marzenia ziścić może nowa kompaktowa seria odkurzaczy przemysłowych IS – Compact marki Starmix do sprzątania na mokro i na sucho w zastosowaniach przemysłowych i rzemieślniczych, a także podczas domowych porządków.

– kompaktowy sprzęt o wielkiej mocy


Zakończenie prac remontowo-budowlanych nie oznacza końca kłopotów. Czasami bywa tak, że problemy, szczególnie te ze sprzątaniem, dopiero się zaczynają. Firma Lange Łukaszuk s.j., wyłączny dystrybutor produktów marki Starmix na polski rynek, mając ten fakt na uwadze, proponuje jeden z serii nowych, kompaktowych odkurzaczy przemysłowych IS-Compact. To niewielkie urządzenie jest przeznaczone do najcięższych prac z najtrudniejszymi odpadami, takimi jak pyły szlifierskie, wiertnicze lub drzewne. Zalegające w całym domu resztki tynku czy gipsu są nie lada wyzwaniem dla tradycyjnej miotły lub ścierki, odkurzacz IS-Compact marki Starmix poradzi zaś sobie z nimi bez trudu.

Seria Starmix IS – Compact – pomocnik w kompaktowym wydaniu

Znane i cenione odkurzacze przemysłowe marki Starmix serii IS zostały poddane technologicznym modyfikacjom, na skutek których powstała seria nowych odkurzaczy kompaktowych IS – Compact. Odmienione urządzenie, dzięki poprawionej konstrukcji, zyskało jeszcze lepszą funkcjonalność i elegancki wygląd. Warto jednak podkreślić, że pomimo zmniejszenia rozmiaru urządzeń z serii IS, parametry pracy takie jak przepływ powietrza oraz podciśnienie pozostały niezmienione. Kompaktowe wydanie odkurzaczy przemysłowych marki Starmix to wciąż synonim komfortu i bezpieczeństwa użytkowania, ale przede wszystkim dbałość o higienę miejsca pracy i naszego domu. Seria IS – Compact składa się z dwóch modeli ISC ARD-1425 EWS oraz ISC ARD-1450 EWS, które różnią się od siebie pojemnością zbiornika (odpowiednio 25 oraz 50 litrów), a także wymiarami. W obu odkurzaczach winylowy przewód zasilający zastąpiono gumowym. Zmiana izolacji uodporniła przewód na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, a także poprawiła jego elastyczność. W mniejszym, 25-litrowym modelu zmieniona została konstrukcja zbiornika, która wpłynęła na obniżenie środka ciężkości. Dzięki takiemu rozwiązaniu stał się on bardziej stabilny, a także łatwiej go przemieścić. Dodatkowo każdy typ odkurzaczy Starmix z serii ISC został wyposażony w akcesoria usprawniające działanie odkurzacza. Wąż ssący, uchwyt ssący oraz przedłużka ze stali nierdzewnej czy dysza szczelinowa to elementy pozwalające otworzyć nowe możliwości użytkowania odkurzacza, a także poszerzające wachlarz wykonywanych prac.

Rozwiązanie spod znaku Starmix

Seria IS – Compact idealnie sprawdza się podczas czyszczenia powierzchni w trakcie lub po zakończeniu prac remontowo – budowlanych. Jedną z ważniejszych zalet modeli IS marki Starmix jest możliwość podłączenia rury odkurzacza bezpośrednio do konkretnego elektronarzędzia, czy to w warsztacie rzemieślniczym, firmie remontowo – budowlanej, w domu, na budowie czy też w zakładzie przemysłowym. Odkurzacze te są przystosowane i wykorzystywane do pracy ze szlifirką, wiertarką i bruzdownicą. Podczas wiercenia, piłowania czy szlifowania wytwarzane są różnego rodzaju pyły, które przy pomocy odkurzaczy IS – Compact firmy Starmix są absorbowane bezpośrednio z powietrza lub z podłączonego elektonarzędzia.  Nowe modele odkurzaczy Starmix zostały przystosowane do pracy na sucho i na mokro, dzięki czemu sprzątanie jest o wiele szybsze i prostsze. Warto podkreślić, że odkurzacze Starmix IS – Compact zostały wyposażone w automatyczny otrząsacz filtra, który czyści go za pomocą impulsów elektromagnetycznych. To zaawansowane technologicznie rozwiązanie zapewnia bezobsługową i komfortową obsługę odkurzaczy podczas współpracy z odpowiednimi elektronarzędziami.

Wszystkie modele z kompaktowej linii IS – Compact marki Starmix cechuje sprawdzona i wysoce skuteczna technologia filtracji oparta o niezawodny, pofałdowany filtr wykonany z poliestru, wykazujący duży stopień zatrzymywania pyłów. Materiał, z którego został wykonany filtr powoduje, że jest on wielokrotnego użytku. Można go prać i suszyć, bez obawy utraty jego właściwości. Łagodny rozruch urządzenia oraz płynne wyłączania przedłużają żywotność odkurzacza. Co więcej pełna kontrola siły ssania podczas pracy powoduje, że oczyszczanie zabrudzonych powierzchni jest bezpieczne i komfortowe.

Panujący bałagan, wszechobecny pył czy odpady budowlane trudno usunąć jednokrotnym zamiataniem czy zmywaniem podłogi. Z pomocą przychodzą odkurzacze przemysłowe IS-Compact marki Starmix, które dzięki możliwości współpracy z wykorzystywanymi podczas remontu elektronarzędziami ograniczą poremontowy nieład. Nowi kompaktowi specjaliści od usuwania odpadów budowlanych spod znaku sprawdzonej niemieckiej marki Starmix pozbędą się wszelkich nieczystości przy niewielkich nakładach siły.

Odkurzacz przemysłowy ISC ARD – 1425 EWS marki Starmix cena brutto: 1699 zł

Odkurzacz przemysłowy ISC ARD – 1450 EWS marki Starmix cena brutto: 2439 zł http://credit-n.ru/offers-zaim/otlnal-microzaimi.html

Artykuł z kategorii: Elektronarzędzia

Komentarzy... (1)

Zostaw komentarz |

  1. ACIS pisze:

    Do odkurzacza profesjonalnego Starmix polecał bym oczywiście worki a najlepsze to oczywiście 3-warstwowe.
    Zapełniają się niemal do pełna i nie pękają jak papierowe.
    A odkurzacze Starmix solidne i wytrzymałe.

Zostaw komentarz